Deep Fritz DL 12.0

DEEP FRITZ در جهان است, محبوب ترین برنامه شطرنج
3.8 
Rating
رأی شما:
آخرین نسخه:
توسعه‌دهنده:
ChessBase
Screenshots
1 / 2
جوایز (1)
Show all awards
Software Informer Virus Free award
نرم‌افزار مشروط
استفاده شده توسط 28 نفر
مورد اعتماد دانلود
199 MB

در حال حاضر Deep Fritz 12 در دسترس است برای دانلود با لینک مستقیم که بدان معنی است که شما می توانید این برنامه بسیار سریع حتی اگر شما زندگی می کنند در یک مکان از راه دور و طولانی پستی و تحویل بار. آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به سعی کنید از این برنامه قبل از اینکه شما در واقع آن را خرید. همه از این است که یک جایگزین جالب برای خرید DVD نسخه.
این Deep Fritz 12 برنامه و شطرنج موتور دقیقا همان به عنوان یکی از شما در DVD. فقط باز کردن کتاب و پایگاه داده از بازی ها شده اند در اندازه کاهش می یابد, به منظور حفظ و دانلود بار مناسب است. اطلاعات زیر داده می شود.
شما دانلود Fritz 12 و شروع به استفاده از آن بدون کلید فعال سازی. برخی از توابع محدود خواهد شد اما شما می توانید احساس برای بهره برداری از این برنامه است. کلید فعال سازی بلافاصله بازگرداندن تمام توابع از برنامه ها و موتور شطرنج.
DEEP FRITZ در حال حاضر حتی سریع تر. به طور کامل دوباره طراحی ارگونومیک و رابط کاربری به شما می دهد دسترسی سریع به تمام مهم ترین توابع. این به این معنی راحتی بیشتر و واضح تر کنترل. هرگز قبل از آن را بسیار آسان و سریع به بازی با DEEP FRITZ.
DEEP FRITZ شما آماده برای برخورد جدی بر روی صفحه شطرنج. آیا شما تا به حال روت با یک انسان استاد بزرگ است ؟ DEEP FRITZ شما فراهم می کند با دوازده ساعت از درس های ویدیویی برای هر سطح از بازی. لذت بردن از آموزنده تجزیه و تحلیل از استاد, بازی, بحث هوشمندانه دهانه تله مرگبار ترکیب را حل کند. تصویری به شما معرفی به جهان کلاس استاد بزرگ مانند Alexei Shirov های Rustam Kasimdzhanov های Vladimir Kramnik های Vishy Anand حتی شطرنج افسانه Garry Kasparov. و اگر شما می توانید بازی شطرنج DEEP FRITZ را به شما آموزش قوانین بازی – در عرض یک ساعت به شما خواهد شد بازی اول خود بازی شطرنج است.
DEEP FRITZ کمک می کند تا شما برای پیدا کردن دوستان است. این شامل یک سال اشتراک به Playchess.com جهان بزرگترین شطرنج سرور. هر روز شما باید هزاران نفر از بازیکنان وارد این مجازی باشگاه شطرنج. شما همیشه پیدا کردن یک حریف که مسابقات خود را در بازی قدرت است. و یا شما می توانید به سادگی دیده بان بالای مسابقات و بازی ها در سطح جهان استاد بزرگ زنده بر روی سرور.

نظرات

3.8
Rating
191 votes
5 stars
111
4 stars
20
3 stars
14
2 stars
10
1 stars
36
User

رأی شما: