Deep Fritz DL 12.0
Bezpieczne Pobieranie
199 MB

Deep Fritz DL 12.0

DEEP FRITZ jest najbardziej popularny w świecie szachów program
3.8 
Rating
Twój głos:
Najnowsza wersja:
Deweloper:
ChessBase
Screenshots
1 / 2
Nagrody (1)
Show all awards
Software Informer Virus Free award
Shareware
Używany przez 28 osób
Bezpieczne Pobieranie
199 MB

Teraz Deep Fritz 12 dostępny do bezpośredniego pobrania, który oznacza, że można uzyskać program bardzo szybko, nawet jeśli mieszkasz w odległym miejscu i czasie dostawy. To także pozwala Ci wypróbować program przed zakupem go. Wszystko to jest ciekawą alternatywą dla zakup wersji DVD.
Program Deep Fritz 12 i silnik szachowy dokładnie tak samo, jak można dostać się na DVD. Tylko otwierając książkę i bazę gry zostały zmniejszone, aby zapisać czas ładowania rozsądku. Szczegóły przedstawiono poniżej.
Pobierz Fritz 12 i zacząć go używać bez klucza aktywacji. Niektóre funkcje będą ograniczone, ale możesz czuć się do pracy programu. Klucz aktywacyjny natychmiast przywrócić wszystkie funkcje programu i fizyki.
DEEP FRITZ teraz jeszcze szybciej. Całkowicie odnowiony ergonomiczny interfejs daje ci natychmiastowy dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji. Oznacza to większy komfort i sprawne zarządzanie. Jeszcze nigdy nie było tak łatwe i szybkie, aby grać z DEEP FRITZ.
DEEP FRITZ przygotowuje się do poważnego spotkania na szachownicy. Kiedykolwiek studiowali z ludzkim przez arcymistrza? DEEP FRITZ zapewnia dwanaście godzin lekcji wideo dla każdego poziomu gry. Ciesz się pouczające analizą najważniejszych gier, dyskusji sprytnych pułapek odkryć, śmiertelne kombinacje, aby rozwiązać. Materiał wideo zapozna cię z гроссмейстерами światowej klasy, jak Alexei Shirov, Rustam Kasimdzhanov, Vladimir Kramnik, Vishy Anand, nawet szachy legenda Garry Kasparov. A jeśli nie można grać w szachy DEEP FRITZ nauczy cię zasady gry – w ciągu godziny będziesz grać swoją pierwszą grę w szachy.
DEEP FRITZ pomoże ci znaleźć przyjaciół. Polega ona na abonament na cały rok na Playchess.com największy na świecie serwer szachowy. Każdego dnia masz tysiące graczy weszli w ten wirtualny klub szachowy. Zawsze znajdziesz przeciwnika, który pasuje do twojej grze sił. Lub możesz po prostu oglądać najlepsze turnieje i gry światowej klasy, arcymistrzowie grał na żywo na serwerze.

Komentarze

3.8
Rating
192 votes
5 stars
111
4 stars
21
3 stars
14
2 stars
10
1 stars
36
User

Twój głos: