Deep Fritz DL

Deep Fritz DL

Šachová hra s doučování schopnosti
Hodnocení
4.0  (28 hlasů)
Váš hlas
Skóre
2.3
100% čistý software. Zkontrolujte sestavy.
Tento program obdržel 1 ocenění
Hrát proti soupeři nejvyšší úrovně, umožňují trenér získat vysvětlení týkající se aktuální pozice nebo sledovat více než dvanáct hodin video lekcí k dispozici. Hra automaticky upravuje úroveň obtížnosti na základě toho, jak dobře hrajete.
Teď Deep Fritz 12 je k dispozici pro přímé stažení, což znamená, že můžete získat program velmi rychle, dokonce i když žijete v odlehlé poloze a mají dlouhou poštovní dodací lhůty. To také umožňuje vyzkoušet program, než je skutečně koupit. To vše je zajímavou alternativou k nákupu DVD verze.
Na Deep Fritz 12 program a šachy motoru jsou přesně stejné jako ten, dostanete na DVD. Pouze otevření knihy a databáze hry byly sníženy ve velikosti, s cílem udržet časy stahování rozumné. Podrobnosti jsou uvedeny níže.
Stáhnout Fritz 12 a začít používat bez aktivační klíč. Některé funkce budou omezeny, ale můžete získat pocit, pro provoz programu. Aktivační klíč bude okamžitě obnovit všechny funkce programu a šachový motor.
DEEP FRITZ je nyní ještě rychlejší. Kompletně přepracované ergonomické rozhraní poskytuje okamžitý přístup ke všem nejdůležitějším funkcím. To znamená více pohodlí a přehlednější ovládání. Nikdy předtím nebylo tak snadné a rychlé hrát s DEEP FRITZ.
DEEP FRITZ vás připravuje na vážné setkání nad šachovnicí. Už jste někdy trénoval s lidskou velmistr? DEEP FRITZ poskytuje dvanáct hodin video lekce pro každou úroveň hry. Užijte si poučná analýza mistr hry, diskuse, chytrý otvory, pasti, smrtící kombinace k vyřešení. Video materiál představí světové třídy, velmistři jako Alexei Shirov, Rustam Kasimdzhanov, Vladimir Kramnik, Vishy Anand, i šachové legendy Garry Kasparov. A pokud nemůžete hrát šachy DEEP FRITZ vás naučí pravidla hry – v hodinu vám bude hrát svou první hru v šachy.
DEEP FRITZ vám pomůže najít přátele. To zahrnuje celý rok je předplatné Playchess.com, největší světový šachový server. Každý den budete mít tisíce hráčů přihlášeni do tohoto virtuálního šachového klubu. Budete vždy najít soupeře, který odpovídá vaší herní sílu. Nebo můžete jednoduše sledovat top turnajů a her světové třídy, velmistři hráli živě na serveru.
Informace aktualizovány: