Deep Fritz DL

Deep Fritz DL

Chess game with tutoring capabilities
Kullanıcı puanı
4.1  (23 oy)
Oyunuz
Puan
3.5
% 100 temiz yazılım. Rapor kontrol edin.
Bu program 1 ödül aldı
Play against top level opponents, enable the coach to get explanations regarding the current position or watch the over twelve hours of video lessons available. The game automatically adjusts the difficulty level based on how well you play.
Şimdi Deep Fritz 12 çok hızlı bir şekilde program olsun, eğer uzak bir yerde yaşamak bile uzun ve posta teslimat süreleri vardır, yani doğrudan indirmek için kullanılabilir. Ayrıca aslında bunu satın almadan önce programı denemek için izin verir. Tüm bu DVD sürümünü satın almak için ilginç bir alternatif olabilir.
Deep Fritz 12 programı ve satranç motoru tam olarak DVD üzerinde olsun aynıdır. Oyunlar sadece açılış Kitabı ve veritabanı makul hızlı indirmek için boyutu azaldı. Ayrıntılar aşağıda verilmiştir.
Fritz 12 indirmek ve bir etkinleştirme anahtarı olmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Bazı işlevler sınırlı olacak, ama bu programın çalışması için bir fikir edinebilirsiniz. Bir etkinleştirme anahtarı hemen program ve satranç motoru tüm fonksiyonları geri.
DEEP FRITZ artık daha hızlı. Tamamen yeniden tasarlanmış ergonomik arayüz tüm önemli işlevlerine anında erişim sağlar. Bu daha fazla konfor ve daha net kontrolleri anlamına gelir. Daha önce hiç DEEP FRITZ ile oynamak çok kolay ve hızlı oldu.
DEEP FRITZ satranç tahtası üzerinde ciddi karşılaşmalar için hazırlar. Hiç bir insan büyük usta ile çalıştı. DEEP FRITZ video dersleri on iki saat ile oynamak her seviye için size sağlar. Zeki açılışlar tuzaklar, çözmek için ölümcül kombinasyonları oyunları usta öğretici analizi, tartışma keyfini çıkarın. Video malzeme Alexei Shirov, Rustam Kasimdzhanov, Vladimir Kramnik, Vishy Anand gibi dünya standartlarında satranç ustaları tanıtır, satranç bile Garry Kasparov efsane. Ve eğer DEEP FRITZ oyunların kurallarını öğretmek satranç oynamak yapamıyorsanız – bir saat içinde satranç oyununu oynayacak.
DEEP FRITZ arkadaş bulmak için yardımcı olur. Playchess.com dünyanın en büyük satranç sunucusu için tam bir yıllık abonelik içerir. Her gün bu sanal satranç kulübü giriş yapmış binlerce oyuncu var. Her zaman oyun gücünü eşleşen bir rakip bulacaksınız. Ya da sadece dünyanın en iyi turnuva ve maçları izleyebilirsiniz-sınıf satranç ustaları bir canlı sunucu üzerinde oynanır.
Bilgi güncellenme tarihi::